Aktualności

W dniu 13 kwietnia 2015 r. odbyło się wręczenie prestiżowych nagród
Blooomberg Businessweek Polska
LUMINATUS 2015 – INNOWACJE przyszłością polskiej gospodarki

Wśród wielce szacownych Nagrodzonych znalazła się bioArcus Sp. z o.o.
Nagrody przyznała reakcja opierając się na obserwacjach rynku, a także na podstawie zgłoszeń otrzymanych m.in od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Statuetkę otrzymały najciekawsze innowacje w kilku kategoriach.


6 grudnia mieliśmy przyjemność gościć na 4 Targach hurtowni Exoflora. Drugi rok z rzędu odbywały się w restauracji Belweder w Konstantynowie Łódzkim. W tym roku wielu gości zainteresowanych produktami bioExpert zaszczyciło nas swoją obecnością. Prezentowaliśmy nasze preparaty biologiczne takie jak: Tabletki Biologiczne, Odtłuszczacz biologiczny, Odkamieniacz biologiczny, preparat do likwidacji nieprzyjemnych zapachów Odorstop oraz Compostreat – preparat do kompostowania. Wszystkim naszym Klientom i Gościom Targów, jak również Panu Krzysztofowi Szymczakowi z hurtowni Exoflora, chcielibyśmy serdecznie podziękować za kolejny udany rok i życzyć jeszcze więcej sukcesów w roku 2015.

4 października, również po raz drugi spotkaliśmy się na targa PH ATUT z Sieradza. Dzięki zaangażowaniu przedstawicieli handlowych firmy ATUT i chęci rozwoju sektora Ekologicznych produktów przez Panią Zdzisławę Czarnecką – Dyrektor handlową PH ATUT, nasze stoisko cieszyło się dużą popularnością, a liczba zadowolonych klientów stale rośnie. W tym roku na targach PH ATUT reprezentowało nas dwóch bioExpertów- Michał Przyłubski i Piotr Sakowski

19 września 2014 roku odbyły się XIII Targi handlowe PH DAVI z Gostynia, drugi rok z rzędu w zamku Rokosowo. Mieliśmy przyjemność zaprezentować się po raz drugi klientom hurtowni DAVI, na targach w zamku Rokosowo. Od wczesnych godzin pogoda dopisywała co przełożyło się na dużą ilość klientów. Przy naszym stoisku czekaliśmy na gości w składzie: Beata Hołdakowska, Michał Przyłubski i Piotr Sakowski.

Ponieważ od ponad 20 lat specjalizujemy się w usługach i produktach biotechnologicznych wspomagających procesy chroniące środowisko – i nie chwaląc się – zdobyliśmy w tym zakresie duże doświadczenie to dzielimy się nim z firmami funkcjonującymi w innych krajach. Dlatego często bierzemy udział w wystawach, sympozjach i targach, na których prezentujemy nasze osiągnięcia. Na targach w Kazachstanie zaprezentowaliśmy naszą ofertę skierowaną do odbiorców instytucjonalnych ale także nasze produkty z linii bioExpert.

W czerwcu 2014 wzięliśmy udział w Targach ECWATECH 2014, które odbywają się co roku w Moskwie. Biorą w nich udział firmy z całego świata, jest to więc ważne miejsce do nawiązywania kontaktów z firmami prezentującymi najnowsze rozwiązania w dziedzinie ochrony środowiska. Targi były poświęcone ekologii i technologiom związanym z racjonalną gospodarką zasobami wodnymi. Z satysfakcją informujemy, że preparaty biologiczne z linii produktowej „bioExpert Poleca” cieszyły się dużym powodzeniem.

07.12.2013 r. – Konstantynów Łódzki – Targi Ogrodnicze organizowane przez hurtownię „EXOFLORA” Sp. z o.o. w restauracji „Belweder” przy ulicy Łódzkiej 173. Gośćmi targów będą partnerzy handlowi, którzy już od wielu lat współpracują z organizatorem.Zapraszamy serdecznie do stoiska bioExpert, przy którym oprócz promocyjnych zakupów będą Państwo mieli okazję dowiedzieć się więcej szczegółów na temat naszego portfolio.Nasi przedstawiciele- Michał Przyłubski i Łukasz Ciopiński odpowiedzą na wszelkie pytania oraz pomogą w odpowiednim doborze zatowarowania.

07.12.2013 r. – Lublin – firma Hortico organizuje dla swoich klientów dzień szkoleniowy, podczas którego przedstawiciele producentów szczegółowo opowiedzą o portfolio produktów. Dzięki takim szkoleniom mamy pewność, że każdy sprzedawca będzie dysponował specjalistyczną wiedzą na temat towarów dostępnych w punkcie sprzedaży, przez co idealnie dopasuje ofertę do potrzeb klienta końcowego.
Nie zabraknie tam oczywiście naszego delegata. Szkolenie z produktów marki bioExpert przeprowadzi Piotr Sakowski – Sales Field Manager.

…U wielu z nas samo wspomnienie o wszechobecnych bakteriach budzi poczucie zagrożenia. Te mikroorganizmy kojarzą się nam przede wszystkim z niebezpiecznymi zarazkami. Dlatego pada na podatny grunt reklama chemicznych środków sanitarnej. Rzeczywiście niektóre chemiczne preparaty mogą zniszczyć bakterie, ale równocześnie zaszkodzić nam i środowisku naturalnemu. Na nasze, choć nieuświadomione szczęście, nie można pozabijać wszystkich bakterii. Większość z nich jest dla nas przyjazna i wręcz konieczna dla życia…

 

 

…Nikogo już nie trzeba przekonywać o tym, że należy stosować wspomaganie biologiczne naturalnych procesów zachodzących w kanalizacji i szambie. Czy istnieje "lekarstwo" stworzone przy pomocy najnowszych zdobyczy biotechnologii, które zamieni szambo w perfumerię i jego zawartość w krystalicznie czystą wodę?...

…Wielu z nas zdaje sobie sprawę z tego, że wszechobecna chemia ma niekorzystny wpływ na nasze zdrowie. Niemożliwa jest całkowita rezygnacja z używania chemii w domu, ale w zakresie higieny sanitarnej, odświeżania powietrza i konserwacji kanalizacji, można zastosować biologiczne metody…