О нас

Firma bioArcus została założona ponad 25 lat temu przez grupę pasjonatów chcących skierować swoje siły na ochronę środowiska. W jej skład wchodzą między innymi przedstawiciele rodziny Brunów, która kładła podwaliny pod polską przedsiębiorczość już w XVIII wieku. 

Mając na względzie zdrowie ludzi oraz wizję zachowania piękna i równowagi w środowisku naturalnym, postanowiliśmy zastąpić inwazyjną chemię naturalnymi procesami biologicznymi. Działalność rozpoczęliśmy od wytwarzania preparatów biologicznych (zawierających żywe mikroorganizmy saprofityczne) pomagających w oczyszczaniu powietrza i wody, neutralizowaniu uciążliwych zapachów oraz kompostowaniu odpadów w zakładach przemysłowych oraz w gospodarce komunalnej.

Obecnie, korzystając z rozwiązań biotechnologicznych, oferujemy preparaty także dla gospodarstw domowych. Dzięki temu i Ty możesz  bezpiecznie i skutecznie utrzymywać czystość w swoim najbliższym otoczeniu.

Bazując na wiedzy i doświadczeniu zdobywanemu przez bioArcus, od 2007 roku prowadzimy sprzedaż produktów dla klientów indywidualnych. W 2012 roku zgromadziliśmy te preparaty pod marką bioExpert. Dlaczego taka nazwa? Bo po tylu latach działalności po prostu staliśmy się ekspertami w swojej, biotechnologicznej, dziedzinie.

Markę bioExpert zainaugurowało zaledwie kilka produktów, ale…

… stopniowo poszerzaliśmy asortyment, doskonaliliśmy receptury i zmienialiśmy wzornictwo opakowań.

W roku 2016 marka bioExpert zmieniła spektakularnie swoje oblicze oraz poszerzyła ofertę o preparaty dla ogrodu oraz do utrzymywania czystości w domu. Ostatnio wprowadziliśmy dla Państwa wiele nowości.

Zapraszamy do naszego świata bioskutecznych i biobezpiecznych preparatów.
Zespół bioExpert