Firmę bioArcus założyła ponad 25 lat temu grupa pasjonatów. Przodkowie jednego z nas – rodzina Brunów – już w XVIII wieku kładła podwaliny pod  polską przedsiębiorczość. W wieku XX skierowała swoje siły na ochronę środowiska.

Mając na względzie zdrowie ludzi oraz wizję zachowania piękna i równowagi w środowisku naturalnym, postanowiliśmy zastąpić inwazyjną chemię naturalnymi procesami biologicznymi. Działalność rozpoczęliśmy od wytwarzania preparatów biologicznych pomagających w oczyszczaniu powietrza i wody, neutralizowaniu uciążliwych zapachów oraz kompostowaniu odpadów.

Korzystając z rozwiązań biotechnologicznych oferujemy służące temu środki nie tylko dla przemysłu, ale także dla gospodarstw domowych. Dzięki temu i Ty możesz  bezpiecznie i skutecznie utrzymywać czystość w swoim najbliższym otoczeniu.

Bazując na wiedzy i doświadczeniu zdobywanemu przez bioArcus, w roku 2007  rozpoczęliśmy sprzedaż pierwszych produktów dla klientów indywidualnych, z których wywodzi się  w 2012 powstała marka preparatów – bioExpert.

Zainaugurowało ją zaledwie kilka produktów, ale…

… stopniowo poszerzaliśmy asortyment, doskonaliliśmy receptury   i  zmienialiśmy wzornictwo opakowań.

W roku 2016 marka bioExpert zmieniła spektakularnie  oblicze oraz poszerzyła ofertę o preparaty dla ogrodu oraz do utrzymywania czystości w domu. Ostatnio wprowadziliśmy dla Państwa wiele nowości.

Zapraszamy do naszego świata pożytecznej biotechnologii.
Zespół bioArcus

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.