O nas

bioArcus Sp. z o.o., właściciel marki bioExpert od roku 1992 w oparciu o o innowacyjne rozwiązania biotechnologiczne oferuje skuteczne preparaty do biodegradacji i wspomagania oczyszczalni ścieków oraz zakładów przetwórstwa spożywczego z równoczesnym minimalizowaniem uciążliwości zapachowych.

Na bazie tych wieloletnich doświadczeń w stosowaniu kultur bakteryjnych powstała linia preparatów bioExpert® czyli unikalnych produktów dla domu i ogrodu, których podstawowym składnikiem są bakterie wykorzystujące naturalne procesy biologicznego rozkładu zanieczyszczeń, bez wszechobecnej chemii. Preparaty te są niezwykle skuteczne a przy tym ekologiczne i ekonomiczne.

Mikroorganizmy wchodzące w skład linii produktów ze znakiem bioExpert® są przyjazne dla środowiska, bezpieczne w użyciu, starannie wyselekcjonowane pod kątem ich aktywności w działaniu. O wyjątkowości tej linii produktów decyduje ich skład. Preparaty bioExpert® zawierają bardzo dużą liczbę aktywnych bakterii saprofitycznych, co powoduje, że naprawdę są efektywne w działaniu. Wszystkie preparaty z tej linii mają odpowiednie atesty i certyfikaty potwierdzające ich unikatowy skład i bezpieczeństwo.

Mikroorganizmy usuwają zanieczyszczenia szybko i dokładnie, mogą dla nas „pracować” dosłownie wszędzie. W chwili obecnej linia produktów bioExpert® obejmuje:

  • kategorię INSTALACJE: tabletki biologiczne do szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków oraz preparaty udrażniające i wspomagające ich pracę
  • kategorię DOM: naturalne, ekologiczne środki czystości oraz do prania
  • kategorię OGRÓD: środki do czyszczenia oczek wodnych, wody deszczowej i powierzchni oraz preparaty do kompostowania i wzrostu roślin
  • kategorię ZAPACHY: płynne koncentraty oraz saszetki antyodorowe

Nasi pracownicy zapewniają profesjonalne doradztwo, nasz sklep online zaś szybką wysyłkę oraz doskonałe ceny i wyjątkowe zestawy specjalne.