Jak pozbyć się nieprzyjemnych zapachów z domu?

Bez względu na to, jak bardzo dbasz o swoich czworonożnych przyjaciół czy jak często wynosisz śmieci, nieprzyjemne zapachy w domu powracają niczym „bumerang”? Jak rozwiązać ten problem? Najlepszym sposobem jest stosowanie specjalistycznych produktów bioExpert, które w sposób naturalny i przyjazny dla zdrowia oraz środowiska redukują drażliwe zapachy. 

Psy i koty

Wiele osób nie wyobraża sobie życia bez towarzystwa czworonogów. Zwierzęta wnoszą do domu wiele radości, jednak nie jest tajemnicą, że mogą być również źródłem nieprzyjemnych zapachów. Na szczęście, ten problem można szybko i łatwo rozwiązać. W jaki sposób? Wystarczy zidentyfikować źródło uciążliwej woni (może to być np. mocz na dywanie, pozostałości odchodów zwierzęcych na podłodze czy ich ślina na meblach), usunąć je, a następnie użyć naturalnego neutralizatora zapachów. Jakie produkty są polecane przez ekspertów? 

„Kociarze” i „kociary” powinni postawić na neutralizator kocich zapachów, natomiast właściciele szczekających czworonogów na neutralizator psich zapachów. Biopreparaty „zamknięte” w poręcznych spryskiwaczach, zostały opracowane w celu łatwego i efektywnego niwelowania przykrych woni ze źródeł pochodzenia organicznego (tj. kału, moczu, wymiocin czy śliny). Dzięki zawartości odpowiednio dobranych olejków eterycznych, produkty te także odstraszają owady oraz zapobiegają powtórnemu znaczeniu powierzchni przez czworonogi. Formuły biopreparatów są oparte na składnikach organicznych, biodegradowalnych, rozpuszczalnych w wodzie oraz przyjaznych dla środowiska i zwierząt. Produkty te są bezpieczne dla drewnianych parkietów, kamiennych posadzek, metalowych elementów czy tapicerowanych mebli. 

Niweluje nieprzyjemne zapachy (uryny, kału, śliny i wymiocin)

Usuwa substancje kwaśne i zasadowe, które mogą powstawać podczas rozkładu nieczystości

Posiada przyjemny aromat olejków eterycznych, który odstrasza owady

Przyjazny dla zwierząt i środowiska

Kosz na śmieci

Jeśli zadajesz sobie pytanie „dlaczego w moim domu lub na podwórku śmierdzi?”, prawdopodobnie powinieneś sprawdzić kosze na śmieci. Być może w pojemnikach znajdują się popsute resztki, które trzeba niezwłocznie usunąć, a same zbiorniki należy porządnie wyczyścić. Aby pozbyć się problemu przykrych woni generowanych przez śmieci, warto nie tylko regularnie kontrolować stan pojemników, ale także rozpylać w nich neutralizator zapachów Odor Stop. Preparat zawiera starannie dobraną mieszaninę substancji antyodorowych, które degradują cząsteczki organiczne odpowiedzialne za powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Stosując preparat bioExpert nie tylko pozbędziesz się brzydkich woni wydzielanych przez gnijące i fermentujące resztki, ale także uporczywych much – produkt zawiera kompozycję olejków eterycznych, które wykazują właściwości odstraszające owady. 

Niweluje nieprzyjemne zapachy odpadów organicznych (mięsa, ryb, owoców i warzyw)

Hamuje rozwój niepożądanych mikroorganizmów

Posiada przyjemny aromat olejków eterycznych, który odstrasza owady

Przyjazny dla środowiska

Chcąc efektywnie i skutecznie ograniczyć uciążliwości związane ze składowaniem odpadów warto stosować BIO saszetki na przykre zapachy do pojemników na śmieci. Saszetki zawierają pożyteczne mikroorganizmy saprofityczne, które przeciwdziałają powstawaniu nieprzyjemnych woni. Przyjazne mikroorganizmy żywią się resztkami jedzenia i innymi odpadami organicznymi, przekształcając je w warunkach wysokiej wilgotności w bezzapachowe związki. W saszetkach znajdziemy także minerały, które ograniczają rozwój nieprzyjaznych bakterii poprzez wchłanianie nadmiaru wilgoci pochodzącej z odpadów. Produkt, podobnie jak neutralizatory w sprayu, zawiera olejki eteryczne, które doskonale maskują nieprzyjemne zapachy i jednocześnie odstraszają muchy oraz inne owady. Saszetki bioExpert są bardzo łatwe w użyciu – wystarczy umieścić je na dnie kosza na śmieci lub przykleić je do wewnętrznej strony klapy pojemnika.

Niwelują nieprzyjemne zapachy odpadów organicznych (mięsa, ryb, owoców i warzyw)

Hamują rozwój niepożądanych mikroorganizmów

Skutecznie zniechęcają owady

Przyjazne dla środowiska

Jeśli szukasz skutecznego i ekologicznego sposobu na pozbycie się nieprzyjemnych zapachów z domu produkty bioExpert są najlepszym rozwiązaniem.

Rate this post

Czytaj więcej artykułów: