Main Page

Biologiczne preparaty w pielęgnacji domu i ogrodu?

Wszyscy już wiedzą, że naturalne kultury bakterii zawarte między innymi w jogurtach, są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Nie każdy jednak wie, że mogą posprzątać mieszkanie, pomóc w ogrodzie, udrożnić kanalizację i oczyścić ścieki. Witaj w świecie bioExperta – specjalisty od naturalnych składników i przyjaznych, pracowitych mikroorganizmów.

Eko saszetka - innowacyjny sposób na pranie

EKO Saszetka - innowacja do prania. Produkt wielokrotnego użytku przeznaczona do prania w pralce bez konieczności stosowania chemii. Nie zawiera związków chemicznych = idealna dla niemowląt, alergików i skóry wrażliwej. Skuteczna w niskich temperaturach i krótkich programach EKO, czyli przyjazna dla środowiska i portfela.
Zobacz więcej
 

bioBezpiecznie

Biologiczne preparaty bioExperta mają przyjazne składniki, pozyskiwane dzięki najnowszym zdobyczom biotechnologii. Dzięki temu są bezpieczne dla ludzi, zwierząt i środowiska.
Zobacz więcej
 

bioSkutecznie

bioExpert podpatruje i powiela procesy, które sama Natura stosuje do "robienia porządków".
Dlatego naturalne składniki, uwolnione z opakowań bioExperta, skutecznie rozprawiają się z nieczystościami w naszym domu, ogrodzie i w instalacjach sanitarnych.
Zobacz więcej
 

Ty odpoczywasz - biologia pracuje

Już od wieków biologia pomaga nam przy wyrobie win i serów. Od niedawna biologiczne preparaty pielęgnują także nasze najbliższe otoczenie i to nawet wtedy gdy my odpoczywamy!
Zobacz więcej